SPORTOWIEC

I MOTYWATOR

Skuteczny produkt na bolące stawy

09-10-2018

Bardzo wiele osób boryka się z uciążliwym bólem kolan, łokci czy bioder. Może być to spowodowane brakiem dostarczanej ilości mazi stawowej lub po prostu przeciążeniem związanym z aktywnością fizyczną czy to w pracy, czy podczas treningu.

Wszystkim osobom, które mają taki problem lub chcą go uniknąć w przyszłości, dbając jednocześnie o profilaktykę polecam Flex Guard.

Jest to produkt najwyższej jakości o bogatym i przemyślanym składzie. Znajdziecie w nim jedynie skuteczne dawki sprawdzonych i cenionych substancji aktywnych. Warto w tym miejscu wyróżnić solidną dawkę hydrolizowanego kolagenu (mieszankę typu I oraz II – łącznie aż 7500mg), MSM (750mg), siarczan glukozaminy 2KCl (500mg). Dodatkowo zawiera on l-prolinę, siarczan chondroityny, kwasy omega 3, wapń, magnez, witaminę C oraz kwas hialuronowy.


Specjalnie dobrany skład ma za zadanie ograniczać stany zapalne, wspomagać odbudowę chrząstki oraz zwiększać mobilność stawów. Jego regularne stosowanie wpływa pozytywnie na ogólny stan układu ruchu oraz ogranicza ryzyko powstawania kontuzji.

KONTAKT

Treningi personalne, dobór diety i suplementacji, analiza postępów.

Adres email: michok13@wp.pl

SPONSORZY

Copyright © 2014-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Oficjalna strona Mistrza Polski Kulturystyki Michała Karmowskiego.

Dołącz do mnie na Facebook